Otec: Mahkoolma Jack Fyrefight
Matka: Jolly-Lee z Valeriánu Tami
narozena 13. 5. 2010
výška: 27 cm
plnochrupá, zkus nůžkový
Barva: bílá, hnědé znaky
Srst: broken
Chovná fena
Zdravotní testy:

PLL: CLEAR

LOA: CLEAR

SCA: CLEAR

LP: 0/0

Kierka pochází z chovatelské stanice Gold Florén. Je to velice akční fenka se skvělou vyrovanou povahou. Má ráda společnost, je velice chytrá, vyrovnaná ale ze všeho nejraději aportuje a miluje agility. Další věcí, kterou zbožňuje snad víc, než své páníčky, jsou procházky, pamlsky a hlavně miska plná masíčka.  Doma však spinká a nikdy nic nezničila.

V současné době očekáváme od Kierky štěňátka - doufáme, že zdědí její temperament a po krycím pejskovi (Bentley Bobo Fidlant) jeho krásný exteriér.


 

 

Otec: Mahkoolma Jack Fyrefight
Matka: Bubble Bessy z Jeřeně
narozena 23. 7. 2010
výška: 25,5 cm
plnochrupá, zkus nůžkový
Barva: bílá, hnědé znaky
Srst: hladká
Chovná fena
Zdravotní testy:

PLL: CLEAR

LOA: CLEAR

SCA: CLEAR

LP: 0/1

 

Elinky jsem se nemohla dočkat – měla jsem ji rezervovanou ještě před tím, než se narodila. Byla jediná fenka ve vrhu tak jsem měla ulehčené případné rozhodování ve výběru.  Electra je taková naše malá elektrická piraňa, jak jí jednou nazvala sestřička na veterině, když jim tam rozkousala pár hadiček.  Už jako malé štěňátko vymýšlela různé  rošťárny. Miluje aport, ráda plave a dokonce jí nevadí, když se má potopit pro nějakou hračku nebo klacík! Miluje mazlení a drbání a nejraději spinká v posteli přikrytá peřinou.Obě fenky aby nezvlčily, navštěvovaly psí školku, poté kurzy poslušnosti a následně agility, kterým se věnujeme dodnes.  Kierka s Electrou tvoří nerozlučnou dvojici, mají se moc rády a jedna bez druhé jsou jako tělo bez duše. I když se jedná o fenky stejného plemene, obě jsou úplně jiné. Electra je můj věrný nohsled a mazel a Kierka je zase neúnavný aportér a milovník dobrého jídla.

 


Kontakt

Gingerbohemia